Dota The International 2014 Kelayakan Amerika

Dota The International 2014 Kelayakan AmerikaSebentara sahaja lagi akan bermulalah kelayakan Dota The International 2014 bagi bahagian Amerika. Dalam kelayakan ini, sebanyak 11 pasukan yang akan terlibat. Hanya satu pasukan sahaja yang akan terpilih untuk menyertai 11 lagi pasukan yang sudah layak untuk ke Dota The International 2014 pada 18 hingga 21 Julai depan di Keyarena, Seattle Center.

Disini kami kongsikan keputusan terkini bagi kelayakan Amerika yang akan berlangsung selama 3 hari hingga 14 Mei nanti.

All times are CEST
Stream 1
EU Hub
Stream 2
jD Blue
Stream 3
jD Community
Stream 4
jD Red
12.05.14
18:00
pe Revenge
ar Isurus
1
us SotP
us SNA
0
br CNB
us Top5
1
us eHug
pe Union
0
010 1
12.05.14
19:20
us No Earth
br CNB
0
us Top5
us eHug
1
us NAR
us SotP
1
ar Isurus
us SNA
0
 1 0 0 1
12.05.14
20:40
us Liquid
pe Revenge
1
us NAR
ar Isurus
1
pe Union
br CNB
1
us SotP
us eHug
0
 0 0 0 1
12.05.14
22:00
us Liquid
us SNA
1
pe Union
us No Earth
1
us Top5
us SotP
1
br CNB
ar Isurus
1
 0 0 0 0
12.05.14
23:20
ar Isurus
us eHug
0
us No Earth
us Top5
0
us Liquid
br CNB
1
pe Revenge
us SNA
1
 1 1 0 0
13.05.14
00:40
us NAR
pe Revenge
 1
us Liquid
us eHug
 1
us SotP
pe Union
 1
us SNA
us No Earth
 1
 0 0 0 0
13.05.14
02:00
us Top5
pe Union
 1
us SNA
br CNB
 1
us No Earth
ar Isurus
 1
us Liquid
us NAR
 0
 0 0 0 1
13.05.14
18:00
us SNA
us NAR
 1
pe Union
ar Isurus
 1
us Liquid
us No Earth
 1
pe Revenge
us eHug
 0
 0 0 0 1
13.05.14
19:20
us Liquid
ar Isurus
 1
us NAR
us Top5
 1
us eHug
us SNA
 1
br CNB
pe Revenge
 1
 0 0 0 0
13.05.14
20:40
ar Isurus
us Top5
 1
br CNB
us SotP
 0
pe Revenge
us No Earth
 0
us NAR
us eHug
 1
 0 1 1 0
13.05.14
22:00
ar Isurus
us SotP
 0
pe Revenge
us Top5
 1
us No Earth
us NAR
 1
us SNA
pe Union
 1
 1 0 0 0
13.05.14
23:20
br CNB
us NAR
 0
us SotP
us No Earth
 1
pe Union
pe Revenge
 0
us Liquid
us Top5
 1
 1 0 1 0
14.05.14
00:40
pe Union
us NAR
 1
us eHug
br CNB
 1
us Top5
us SNA
 1
us Liquid
us SotP
 1
 0 0 0 0
14.05.14
02:00
us eHug
us No Earth
 1
us SotP
pe Revenge
 0
us Liquid
pe Union
 0
 0 1 1
Tiebreaks
us eHug
us SNA
 0
pe Union
us eHug
1
us SNA
pe Union
 1
 1 0 0

Tentang Kelayakan ;
Dalam setiap region, pasukan akan lawan sesama sendiri secara liga.
Keputusan perlawanan dalam liga adalah best of 1
Hanya 4 pasukan yang akan terpilih ke peringkat seterusnya.
Pasukan nombor 1 dan 2 dalam liga akan ke winner bracket dan nombor 3 dan 4 akan ke lower bracket. Best of 3.
Keputusan perlawanan dalam peringkat akhir adalah best of 5.

#NameWL
1us North American Rejects82
2us Team Liquid82
3pe Union Gaming64
4us Sneaky Nyx Assassins64
5us eHug64
6us TOP555
7pe Revenge eSports55
8us Shadows of the past46
9br CNB eSports Club46
10us NO Earthspirit28
11ar Isurus Gaming19
UPPER BRACKET FINALGAME 1GAME 2GAME 3
 North American Rejects 1 1 –
Team Liquid 0 0 –
LOWER BRACKET SEMI FINALGAME 1GAME 2GAME 3
Sneaky Nyx Assassins 1 0 1
Union Gaming 0 1 0
LOWER BRACKET FINALGAME 1GAME 2GAME3
Sneaky Nyx Assassins 0 0 –
 Team Liquid1 1 –
OVERALL FINALG1G2G3G4G5
  North American Rejects 1 0 1 0 1
Team Liquid 0 1 0 1 0

You may also like...

Leave a Reply

%d bloggers like this: